Bibliotheken

Anderlecht | Openbare bibliotheek Anderlecht

Gemeente Anderlecht
Straat Sint-Guidostraat 97
Tel. 02 523 02 33
E-mail anderlecht@bibliotheek.be
Website http://www.anderlecht.bibliotheek.be/

Brussel-Stad (Laken, Haren, Neder-Over-Heembeek) | Bibliotheek Brussel-Laken

Gemeente Brussel-Stad (Laken, Haren, Neder-Over-Heembeek)
Straat Bockstaellaan 107
Tel. 02 423 53 20
E-mail brussel-laken@bibliotheek.be
Website http://www.brussel-laken.bibliotheek.be
Extra

Neder-Over-Heembeek (uitleenpunt): Frans Vekemansstraat 79 Haren (uitleenpunt): Flodorpstraat 39

Elsene | Blibliotheek Sans Souci

Gemeente Elsene
Straat Sans Soucistraat 131
Tel. 02 515 64 50
E-mail elsene@bibliotheek.be
Website http://www.elsene.bibliotheek.be

Etterbeek | Openbare bibliotheek Etterbeek

Gemeente Etterbeek
Straat Oudergemselaan 191
Tel. 02 648 01 76
E-mail etterbeek@bibliotheek.be
Website http://www.etterbeek.bibliotheek.be
Extra

Evere | Openbare bibliotheek Evere

Gemeente Evere
Straat S. Hoedemaekerssquare 10
Tel. 02 247 63 89
E-mail evere@bibliotheek.be
Website http://www.evere.bibliotheek.be/

Jette | Openbare bibliotheek Jette

Gemeente Jette
Straat Kardinaal Mercierplein 6
Tel. 02 427 76 07
E-mail jette@bibliotheek.be
Website http://www.jette.bibliotheek.be

Koekelberg | Openbare bibliotheek Koekelberg

Gemeente Koekelberg
Straat Sint-Annakerkstraat 63
Tel. 02 411 08 65
E-mail bibliotheek@koekelberg.irisnet.be
Website http://www.koekelberg.bibliotheek.be/

Muntpunt | Muntpunt

Gemeente Muntpunt
Straat Munt 6, 1000 Brussel
Tel. 02 278 11 11
E-mail info@muntpunt.be
Website https://www.muntpunt.be
Extra

Oudergem | Openbare bibliotheek Oudergem

Gemeente Oudergem
Straat Waversesteenweg 1688
Tel. 02 672 38 42
E-mail bibliotheek@oudergem.irisnet.be
Website http://www.oudergem.bibliotheek.be/
Extra

Schaarbeek | Openbare Bibliotheek Schaarbeek

Gemeente Schaarbeek
Straat Lambermontlaan 224
Tel. 02 245 32 90
E-mail schaarbeek@bibliotheek.be
Website http://www.schaarbeek.bibliotheek.be/

Sint-Gillis | Openbare bibliotheek Sint-Gillis

Gemeente Sint-Gillis
Straat E. Feronstraat 173
Tel. 02 533 98 61
E-mail sint-gillis@bibliotheek.be
Website http://www.sint-gillis.bibliotheek.be/
Extra

Sint-Joost-ten-Node | Sint-Joost-ten-Node

Gemeente Sint-Joost-ten-Node
Straat Grensstraat 2
Tel. 02 201 00 97
E-mail bibliotheek@stjoost.irisnet.be
Website http://www.sint-joost-ten-node.bibliotheek.be

Sint-Lambrechts-Woluwe | Openbare bibliotheek Sint-Lambrechts-Woluwe

Gemeente Sint-Lambrechts-Woluwe
Straat Sintlambertusstraat 91
Tel. 0471 34 48 18
E-mail bibliotheek@woluwe1200.be
Website http://sint-lambrechts-woluwe.bibliotheek.be
Extra

Sint-Pieters-Woluwe | Openbare bibliotheek Sint-Pieters-Woluwe

Gemeente Sint-Pieters-Woluwe
Straat Grote Prijzenlaan 63
Tel. 02 773 18 80
E-mail sint-pieters-woluwe@bibliotheek.be
Website http://www.sint-pieters-woluwe.bibliotheek.be/
Extra

Ukkel | Openbare bibliotheek Ukkel

Gemeente Ukkel
Straat De Broyerstraat 27
Tel. 02 331 28 24
E-mail ukkel@bibliotheek.be
Website http://www.ukkel.bibliotheek.be/

Vorst | Openbare Nederlandstalige Bibliotheek Vorst

Gemeente Vorst
Straat Van Volxemlaan 364
Tel. 02 343 20 04
E-mail iemand@blib.be
Website http://www.blib.be

Watermaal-Bosvoorde | Openbare bibliotheek Watermaal-Bosvoorde

Gemeente Watermaal-Bosvoorde
Straat Thomsonlaan 3
Tel. 02 675 33 79
E-mail watermaal-bosvoorde@bibliotheek.be
Website http://www.watermaal-bosvoorde.bibliotheek.be/
Extra Watermaal-Bosvoorde (uitleenpunt): Delleurlaan 41